Piešťsnské ulice ovládli korčuliari a cyklisti

  • Šport / Ostatné športy
  • 26. augusta 2012, 02:04
  • Autor:Martin Sarvaš

V sobotu 25. augusta sa po roku konal na Námestí SNP tzv. Aupark PN – inline. Podvečer sa ľudia začali schádzať a korčuliari predvádzali šou v podobe exhibičných jázd, kde ukazovali rôzne triky. O 19.00 h sa začala spanilá, desaťkilometrová jazda Piešťanmi.

Organizátori na dali pred štartom jazdy pokyny korčuliarom, ako napr. zdvihnúť ruky pri zbadaní prekážky alebo pri prípadnom páde niektorého z účastníkov. Na jazde sa zúčastnili korčuliari, cyklisti a medzi nimi dokonca aj jedna bežkyňa. Cyklisti ozvučovali mesto zvončekmi a organizátori na korčuliach trúbili na trúbach. Celý sprievod sprevádzala piešťanská mestská polícia a tiež vozidlo záchrannej služby.

Viac sa dočítate v najbližšom vydaní PT. 

Vo fotogalérii a na videu si môžete pozrieť aká bola na podujatí atmosféra.

((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava