Kozák vyhral kolkársku Ligu majstrov!

  • Šport / Ostatné športy
  • 15. apríla 2018, 08:39
  • Autor:th

Piešťanec Martin Kozák sa spoločne s kolkárskym družstvom ŠK Železiarne Podbrezová stal víťazom najprestížnejšej klubovej kolkárskej súťaže – Ligy majstrov, ktorej záverečný turnaj sa konal počas troch dní od 30. marca do 1. apríla v nemeckom meste Bamberg.

Celok z Podbrezovej vyhral túto elitnú súťaž po tretíkrát v histórii. Podbrezovčania najskôr v semifinále porazili nemecký tím KC Schwabsberg 7:1 na body (3711:3493) a vo finále si poradili s ďalším nemeckým celkom KV Rot-Weiss Zerbst 6:2 na body (3738:3725).

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia