Gratulujeme a ďakujeme za všetko

  • Mladí dnes / Školy
  • 12. apríla 2018, 08:18
  • Autor:Bývalé kolegyne zo ZŠ v Trebaticiach

Pri príležitosti Dňa učiteľov v utorok 27. marca v bratislavskom hoteli Bôrik ministerka školstva Martina Lubyová udeľovala najvyššie rezortné ocenenia Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

Z Piešťanského okresu bola za celoživotnú pedagogickú a riadiacu prácu, za zásluhy o rozvoj medzinárodnej spolupráce a výchovno-vzdelávacieho procesu ocenená bývalá riaditeľka Základnej školy v Trebaticiach Mária Gonová. V školstve pôsobila 40 rokov a odviedla kus obetavej, statočnej a plodnej práce. Sme na ňu hrdé a ďakujeme jej za všetko.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia