Primátor rozdával darčeky prvákom

  • Spravodajstvo
  • 30. septembra 2009, 09:03
  • Autor:IP

PIEŠŤANY – Piešťanskí prváci v školských laviciach sedia už mesiac. Za tento čas sa naučili napríklad niektoré písmenká, ale aj čítať slabiky.

Primátor mesta včera navštívil všetky piešťanské základné školy, aby vyskúšal malých žiačikov, z toho, čo sa už naučili.
Primátor Remo Cicutto si prešiel sedem piešťanských základných škôl, kde mu prváci zaspievali, zarecitovali básničky a ukázali to, čo už vedia. Prváčikovia z Piešťan dostali od mesta knižku, puzzle a dokonca aj žiacku knižku. „Každoročne chodievame po základných školách, pozrieť sa, ako sa darí prváčikom. Pri tejto príležitosti deťom dávame aj malé darčeky. Tento rok sme ich rozdali viac ako dvesto.“ hovorí Remo Cicutto primátor mesta.
  

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta