Z bankomatu si zabudol vziať peniaze

  • Spravodajstvo
  • 28. marca 2012, 11:14
  • Autor:KR PZ

PIEŠŤANY/HLOHOVEC – Polícia v Hlohovci začala trestné stíhanie pre prečin zatajenia veci. 11. januára o 10.30 h vyberal 70-ročný muž z bankomatu v Hlohovci na Podzámskej ulici peniaze. Bankomat mu vydal požadovanú sumu 500 eur, dôchodca si ich však zabudol zobrať. Neznámy páchateľ peniaze našiel a bez privolania oprávnenej osoby si ich prisvojil.

"Polícia upozorňuje, že ak si niekto prisvojí cudziu vec, ktorá sa dostala do jeho moci nálezom, omylom alebo inak bez privolania oprávnenej osoby, dopúšťa sa trestného činu zatajenia veci, za čo hrozí jednoročné väzenie. V prípade, ak nájdete v bankomate nevyzdvihnuté peniaze, odporúčame nález oznámiť na polícii," dodala trnavská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia