Z mesta zmiznú opustené „veterány“

  • Spravodajstvo
  • 30. januára 2012, 12:03
  • Autor:ar

PIEŠŤANY – Vraky áut, ktoré roky stáli opustené svojimi majiteľmi na parkoviskách a v uliciach Piešťan, sa vydali na svoju poslednú cestu. Prvé odtiahnutie vozidiel, ku ktorým sa nikto nehlási, vykonáva dnes (30. januára) firma Cars IQ v spolupráci s mestskou políciou.

Na parkovisku pri nákupnom centre Billa na Žilinskej ceste odtiahli prvé vozidlo. Na neďalekom sídlisku ho odstavil jeho majiteľ pred viac ako rokom. Nemalo už ani evidenčné čísla. Ďalšie opustené vozidlá odtiahnu zo sídliska Adam Trajan či z Urbánkovej ulice. 
Viac sa dočítate v Piešťanskom týždni.
((myvideo:1))

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána