Čachtické dni v Častkovciach!

  • Kultúra a spoločnosť / Podujatia
  • 12. júna 2011, 13:22
  • Autor:Erik Ďuriš

ČASTKOVCE – Z dôvodu negatívneho postoja obce Čachtice sa Čachtické dni presunuli do neďalekej obce Častkovce na futbalový štadión. Kde sa približne o druhej hodine odštartoval prvý zo šnúry letných festivalov.

Festivalové leto odštartovalo v Častkovciach, kde sa na pódiu vystriedalo viacej kapiel. Medzi headlinerov patrili určite kapely ako Gladiátor, Billy Barman, Fuera Fondo a na záver Kabát revaivl.

Aj napriek komornejšej atmosfére z dôvodu menšieho počtu ľudí, panovala na festivale výborná nálada a ľudia sa bavili. Kapely Billy Barman a Fuera Fondo dostali ľudí do varu a každý tak mohol odísť z prvého letného festivalu spokojný. Dúfajme, že budúci rok bude všetko ako má a Čachtické dni sa uskutočnia naozaj tam kde majú, teda v Čachticiach. Ako to vyzeralo na Čachtických dňoch v Častkovciach si môžete pozrieť vo fotoreporte nižšie.  

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 16. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom afrického dieťaťa. Meniny má Blanka, Bianka.
  • 16.06.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je utorok 17. júna. Tento deň je Svetovým dňom boja proti rozširovaniu púští a sucha. Meniny má Adolf.
  • 17.06.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 14. júna. Tento deň je Svetovým dňom darcov krvi. V roku 1934 sa v Piešťanoch narodil športový…
  • 14.06.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 17. júna 2025
Meniny má Adolf, zajtra Vratislav