Vianočné trhy na ZŠ Mojmírova priniesli nezabudnuteľnú sviatočnú atmosféru
Na Základnej škole Mojmírova v Piešťanoch sa vo štvrtok 4. decembra opäť rozozvučali tóny Vianoc. Tradičné Vianočné trhy zaplnili celý areál „mojmírky“ nielen vôňou medovníkov a škorice, ale aj smiechom, radosťou a sviatočným očakávaním. Tento rok prilákali historicky najviac návštevníkov, čo vytvorilo nádhernú, živo pulzujúcu komunitnú atmosféru.
Podujatie otvoril príhovor primátora Piešťan Petra Jančoviča, ktorý s uznaním vyzdvihol šikovnosť žiakov školy aj obetavú prácu pedagógov. Po krásnom kultúrnom programe slávnostne otvorila trhy riaditeľka školy Jana Chlepková, a tým sa naplno odštartovalo čarovné predvianočné popoludnie.
Každý pavilón dýchal Vianocami. Návštevníci ochutnávali tradičné dobroty aj nové sviatočné pochúťky, tešili sa z kapustnice, obdivovali originálne výrobky detí a spoločne trávili čas v tvorivých a herných kútikoch či počas športového vyžitia v telocvični. Rodinná atmosféra, žiarivé svetielka a úsmevy všetkých prítomných vytvorili nezabudnuteľný zážitok.
Ďakujeme každému, kto prišiel, podporil žiakov a prispel k tomu, aby sa škola na jeden večer premenila na skutočnú vianočnú rozprávku. Tešíme sa na ďalší ročník – nech je rovnako krásny a plný tepla ako tento.
zdroj/foto: ZŠ Mojmírova





Každý obdivoval originálne výrobky školákov.
Súčasťou Vianočných trhov bol kultúrny program.
Návštevníci ochutnávali tradičné i nové dobroty.