Vianočne naladení prídu do Domu umenia

  • Pozývame Vás / Piešťanský týždeň / Kultúra a spoločnosť
  • 24. novembra 2025, 17:12
Páni Bratia Róbert Puškár a Peter Niňaj prinesú vianočné melódie. (Autor: archív DU SF )

Tvorí ho spevák, huslista a multiinštrumentalista Róbert Puškár a dirigent, skladateľ, klavirista a akordeonista Peter Niňaj. Spolu vytvárajú jedinečné hudobné spojenie, ktoré obdivujú diváci po celom svete. Ich vystúpenia sú známe žánrovou pestrosťou, virtuóznou hrou na množstve nástrojov a bezprostredným kontaktom s publikom. V programe zaznejú tradičné slovenské koledy, známe vianočné piesne i svetové diela klasickej hudby, ktoré potešia každého, kto sa chce naladiť na pokoj a krásu vianočného obdobia.

Koncert Vianočne naladení sľubuje nezabudnuteľný zážitok plný hudby, emócií a sviatočnej atmosféry. Vstupenky sú v predaji v pokladni Domu umenia alebo na www.domumenia-piestany.sk.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 11. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom vysielania pre deti a Medzinárodným dňom hôr. Meniny má Hilda.
  • 11.12.2025, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 12. decembra 2025
Meniny má Otília, zajtra Lucia