Vo Veľkom Orvišti majú dievčatká dvojičky

V utorok 6. mája sa v Nemocnici Alexandra Wintera v Piešťanoch narodili dvojičky Emília a Júlia Gregorovičové. Rodičom Miroslave Nedorostovej a Jánovi Gregorovičovi z Veľkého Orvišťa tak pribudli do rodiny dve nové princezné. Malý uzlíček menom Emília prišiel na svet o 9.44 h s hmotnosťou 2600 gramov a dĺžkou 48 centimetrov. O minútu neskôr sa narodila jej mladšia a o kúštik väčšia sestrička Júlia, vážiaca 2840 gramov a merajúca 49 centimetrov. Pôrod viedli lekárky Petra Tallová a Tetiana Yeremenko. O novorodeniatka sa postarala pediatrička Denisa Tichá spolu s novorodeneckými sestrami Sárou Sámelovou a Alenou Briatkovou. Doma sa na nové sestričky tešili desaťročná Timea a jedenapolročný Janko. Srdečne blahoželáme!

(Autor: Danka Čelešová)
0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia