Do Čerenca sa ponorili aj dvaja noví členovia

Chladná voda láka k vodnej nádrži Čerenec miestnych otužilcov. V nedeľu 2. februára sa do vody, ktorá mala takmer tri stupne, ponorilo jedenásť „zdatných“ kusov.

Jedenásť otužilcov z komunity Ľadové medvede Vrbové - Čerenec sa ponorilo v nedeľu do vody v Čerenci, ktorá mala takmer tri stupne. (Autor: Miroslav Halama)

„Nedeľný krásny ponor absolvovalo deväť Ľadových medveďov Vrbové aj s dvomi novými členmi – Klárkou a Maťkom. Ďakujeme im za účasť a dúfame, že budú plnohodnotnými členmi, ktorí budú mať rovnakú radosť z otužovania ako my. Teplota vzduchu bola dva stupne Celzia a voda mala 2,8 °C,“ uviedli na svojej facebookovej stránke Ľadové medvede Vrbové – Čerenec. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
streda, 24. júna 2026
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia