Séria nemocničných bábätiek pokračuje, pribudol chlapček Alan

Viacerí zamestnanci Nemocnice A. Wintera v Piešťanoch nedávno prijali do rodiny čerstvé bábätká. Inak to nie je ani v rodine pediatričky Denisy Jaššovej a jej manžela Miroslava Jašša, ktorý je riaditeľom nemocnice.

(Autor: Danka Čelešová)

Pediatrička v sobotu 3. augusta o 17.33 h porodila svojho druhého syna. Chlapčeka Alana s mierami 3550 gramov a 51 centimetrov pomáhala priviesť na svet gynekologička Lucia Mudrončíková s pôrodnou asistentkou Katarínou Halamovou. Po narodení ho prezrela pediatrička Marta Moravčíková a na oddelení sa o neho postarali novorodenecké sestričky Zuzana Straková a Danka Čelešová. Alana aj s mamičkou doma v Piešťanoch čakal štvorročný braček Vilko.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 26. júna 2026
Meniny má Adriána, zajtra Ladislav, Ladislava