Felix Slováček prinesie aj filmovú hudbu

Koncert klasickej, populárnej a filmovej hudby prinesie v rámci 69. music festivalu Piešťany do Domu umenia Felix Slováček ml. a jeho komorný orchester. Uskutoční sa v pondelok 8. júla o 19.30 h a hudobníkovi bude kontrovať jeho sestra Anna Slováčková so spevom

Koncert klasickej, populárnej a filmovej hudby prinesie do Domu umenia Felix Slováček ml. a jeho komorný orchester. Kontrovať mu bude jeho sestra Anna Slováčková so spevom. (Autor: DU SF)

Felix Slováček jr. & jeho komorný orchester v zložení sláčikové kvinteto a rytmická sekcia predstaví na koncerte svoj umelecký rozsah spevácky, inštrumentálny (soprán saxofón, klarinet) a žánrový (klasická hudba, muzikálové, populárne filmové a seriálové melódie, semafórske hity). Ako hosť vystúpi jeho sestra – speváčka a herečka Anna Julie Slováčková. V programe zaznejú okrem skladieb Fryderyka Chopina aj svetoznáme evergreeny autorov Alessandra Marcella, Karla Svobodu, Jaroslava Ježka, Jiřího Šlitra, Jiřího Suchého, Ennia Morriconeho, Nina Rotu a ďalších.

Vstupenky sa predávajú v pokladni Domu umenia alebo na stránkach www.domumenia-piestany.sk a www.ticketportal.sk.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Kamila, zajtra Dušana