Kuchynským nožom bodla manžela

  • Krimi / Spravodajstvo
  • 16. mája 2024, 18:02

Bodnutím manžela vyvrcholila hádka v byte medzi manželmi v Novom Meste nad Váhom. Obaja boli pod vplyvom alkoholu. Informovala o tom dnes trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová. Muža so zraneniami okamžite hospitalizovali v nemocnici. Jeho 33-ročná žena čelí obvineniu zo spáchania zločinu ublíženia na zdraví v štádiu pokusu. Zároveň vyšetrovateľ na obvinenú spracoval podnet na podanie návrhu na jej vzatie do väzby.

(Autor: FB Polícia SR - Trenčiansky kraj)

Verbálna hádka manželov podľa hovorkyne vyústila do fyzického násilia. Žena udrela päsťou manžela do tváre, následkom čoho spadol prednou časťou tela na zem. Zobrala kuchynský nôž, ktorým ho bodla do oblasti pravej lopatky. Po bodnutí ho nechala ležať na podlahe a odišla do vedľajšej izby. Polícia po príchode na miesto činu ženu obmedzila na osobnej slobode. Dychová skúška u nej preukázala takmer 2,7 promile alkoholu. Zadržaná žena ako motív svojho konania uviedla skratové konanie, ktoré v tom čase nedokázala ovládnuť.

(SITA)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda