Martin Huba po desiatich rokoch opäť na pódiách

Majster divadelných dosiek Martin Huba sa po desaťročnej pauze vracia na pódiá. V sobotu 18. mája o 19.00 h príde do Domu umenia so svojím predstavením Kontrabas z pera súčasného nemeckého spisovateľa Patricka Süskinda.

(Autor: DU SF)

Ikonická divadelná monodráma je úspešnou hrou, s ktorou člen Činohry Slovenského národného divadla Martin Huba na javisku Štúdia L+S strávil 24 rokov svojho divadelného života. Po desaťročnej pauze prichádza v obnovenej premiére do Domu umenia Slovenskej filharmónie Piešťany silnejší ako kedykoľvek predtým. S Kontrabasom prežijete večer plný napätia, humoru, pochybností a existenciálnych otázok.

Príbeh frustrovaného člena orchestra pozýva divákov do najtajnejších zákutí ľudskej duše. Ak náhodou nemáte s kým ísť do divadla, príďte aj sami: kontrabasista bude hrať len pre vás. Vstupenky v hodnote 20 eur na predstavenie, ktoré trvá 80 minút bez prestávky, si môžete kúpiť v pokladni Domu umenia, na stránkach domumenia-piestany.sk alebo ticketportal.sk. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 17. mája. Tento deň je Svetovým dňom hypertenzie a Svetovým dňom telekomunikácií. Meniny má Gizela, Aneta.
  • 17.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 18. mája 2024
Meniny má Viola, zajtra Gertrúda