Školský šport v plnom prúde

• Školy
  • 24. apríla 2024, 00:01

Centrum voľného času Ahoj Piešťany zorganizovalo v uplynulých dňoch ďalšiu sériu okresných kôl športových súťaží.

Futbalistky z Drahoviec spolu s učiteľom Jurajom Berlanským postúpili do krajského kola v malom futbale mladších žiačok. (Autor: CVČ Ahoj)

Vo florbale mladších žiakov základných škôl sa v konkurencii desiatich škôl najviac darilo florbalistom z Moravian nad Váhom, ktorí ovládli turnaj bez jedinej prehry. Na druhom mieste skončila ZŠ F. E. Scherera a tretí boli žiaci z Gymnázia Pierra de Coubertina.

Chlapci z Moravian nad Váhom s učiteľom Petrom Šiškom vyhrali okresné kolo vo florbale mladších žiakov základných škôl.

V malom futbale mladších žiačok mali dievčatá z Drahoviec ľahšiu cestu k titulu, keď deklasovali ZŠ Brezová 9:1, ZŠ Rakovice 8:1 a ZŠ F. E. Scherera 13:1. Na druhej priečke sa umiestnila ZŠ s MŠ Rakovice a tretie miesto obsadila ZŠ Brezová. Víťazné družstvo ZŠ Drahovce postúpilo do krajského kola.

zdroj: CVČ Ahoj