Polícia zasahovala pre drogy v Piešťanoch aj v Hlohovci

  • Krimi / Spravodajstvo
  • 15. marca 2024, 14:04

Policajní kriminalisti zadržali v stredu za prechovávanie drog dvoch mužov v Hlohovci a ďalšieho v Piešťanoch. Našli u nich pervitín aj heroín.

(Autor: FB Polícia SR - Trnavský kraj)

Ako informovala trnavská polícia, v Hlohovci na Ulici Za poštou policajti obmedzili na osobnej slobode 42-ročného muža zo Serede a 29-ročného muža z Hlohovca. Starší z dvojice mal pri sebe viaceré zatavené striekačky, v ktorých sa podľa predbežnej expertízy nachádzalo viac ako 330 jednorazových dávok metamfetamínu. Mladší mal pri sebe skladačku pervitínu. Toho na druhý deň prepustili na slobodu, starší zostáva zadržaný v policajnej cele. „Vyšetrovateľ ho obvinil z prechovávania a distribúcie drog a zároveň podal návrh na podnet, aby bol obvinený stíhaný za drogovú trestnú činnosť väzobne. Do rozhodnutia súdu o väzbe zostáva v cele,“ uviedla polícia. V prípade mladšieho muža polícia začala trestné stíhanie, stíhaný bude na slobode.

Policajní operatívci vykonali zákrok aj na Teplickej ulici v Piešťanoch, kde mal 43-ročný muž pri sebe osem papierových skladačiek, v ktorých sa nachádzal heroín. Piešťanský vyšetrovateľ ho obvinil z prečinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Zároveň predložil návrh, aby bol podozrivý muž z Piešťan stíhaný väzobne.

SITA

0 Shares

Najnovšie správy

Známy slovenský herec Jozef Vajda sa chystá oživiť kúpeľné mesto Piešťany humorom a smiechom. Od 16. do 19. augusta sa…
  • 19.04.2024, 08:32
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
sobota, 20. apríla 2024
Meniny má Marcel, zajtra Ervín