Čajky s Banskou Bystricou v sobotu hrať nebudú, Slávia hlási maródku

Záverečný duel nadstavbovej časti o 1. – 4. miesto Niké Extraligy žien medzi Piešťanskými Čajkami a Sláviou Banská Bystrica, ktorý sa mal uskutočniť v sobotu 16. marca o 18.00 h, sa neodohrá pre maródku na strane súpera.

Čajky sú víťazkami nadstavbovej časti Niké EXZ a play-off začnú v stredu proti AS Trenčín. (Autor: Lukáš Droppan)

Klub z Banskej Bystrice informoval o nedostatočnom počte zdravých hráčok, kvôli čomu nedokáže nastúpiť na sobotňajšie stretnutie v Diplomat aréne. Keďže už v stredu 20. marca štartujú štvrťfinálové série play off, tak sa duel neuskutoční v náhradnom termíne a o jeho osude rozhodne Hracia komisia Slovenskej basketbalovej asociácie.

Najbližšie sa tak Piešťanské Čajky predstavia v akcii v stredu 20. marca, keď v prvom zápase štvrťfinále play-off Niké Extraligy žien privítajú o 18:00 AS Trenčín. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 25. júna 2026
Meniny má Tadeáš, Olívia, zajtra Adriána