73-ročný exhibicionista sa uspokojoval v piešťanskom parku pred mladými dievčatami

  • Krimi / Piešťany / Spravodajstvo
  • 7. marca 2024, 15:28

73-ročný muž sa mal v utorok poobede odhaľovať a nevhodne správať na verejnosti pred tromi tínedžerkami v piešťanskom Mestskom parku. Nečakaný „výhľad“ mladé dievčatá oznámili mestskej polícii, ktorá muža na mieste obmedzila na slobode a privolala štátnu políciu.

ilustračné foto (Autor: FB Polícia SR - Trnavský kraj)

Piešťanská policajná hliadka si seniora prebrala a po vykonaní potrebných úkonov ho eskortovala na policajné oddelenie. Staršieho pána podrobili aj dychovej skúške, pri ktorej mu v dychu zistili bezmála jedno promile alkoholu.

Poverený policajt seniora, ktorý už bol za takýto skutok trikrát riešený, obvinil z prečinu výtržníctva. V zmysle zákona mu môže hroziť až trojročný pobyt vo väzení. Policajti prípad riešia v tzv. superrýchlom konaní. Do rozhodnutia súdu zostáva muž v cele policajného zaistenia.

„Exhibicionisti majú nutkavú potrebu odhaľovať sa na verejnosti, prípadne sa pred zrakmi okoloidúcich aj uspokojovať. Vo väčšine prípadov nebývajú agresívni, no aj tak môžu spôsobiť ich obetiam, najmä mladším ženám a deťom, psychickú traumu. Preto takéto správanie nikdy nebudeme brať na ľahkú váhu a každým prípadom sa budeme zaoberať,“ informuje na sociálnej sieti polícia.

0 Shares

Najnovšie správy

Známy slovenský herec Jozef Vajda sa chystá oživiť kúpeľné mesto Piešťany humorom a smiechom. Od 16. do 19. augusta sa…
  • 19.04.2024, 08:32
  • Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Dnes je štvrtok 18. apríla. V tento deň sa v roku 1901 narodil MUDr. Emil Veselý, lekár, prednosta a primár…
  • 18.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 19. apríla 2024
Meniny má Jela, zajtra Marcel