Autobusová doprava v Trnavskom kraji bude v nadchádzajúcom týždni premávať v prázdninovom režime

  • Kraj / Piešťany / Spravodajstvo
  • 3. marca 2024, 00:01

Počas jarných prázdnin bude regionálna autobusová doprava v Trnavskom kraji a mestská autobusová doprava v mestách Trnava, Piešťany, Senica a Hlohovec, ktorú zabezpečuje spoločnosť ARRIVA Trnava, premávať v prázdninovom režime. Ide o plánovanú zmenu, ktorá je každý rok súčasťou cestovných poriadkov a cestujúcich o nej informujú značky uvedené pod číslom spoja. ARRIVA o tom informovala v tlačovej správe.

(Autor: js)

Počas jarných prázdnin mnohí žiaci a študenti nebudú cestovať autobusom. Efektívna verejná doprava sa flexibilne prispôsobuje potrebám svojich cestujúcich, preto naše cestovné poriadky každý rok zohľadňujú aktuálne termíny školských prázdnin. Samozrejme, s prvým dňom vyučovania po jarných prázdninách, ktorý tento rok pripadne v Trnavskom kraji na 11. marec, začnú opäť premávať aj školské spoje, ktoré každé ráno využívajú najmä naši najmladší cestujúci,“ povedala Petra Helecz, riaditeľka pre obchod a komunikáciu spoločností ARRIVA na Slovensku.

Jarné prázdniny v Trnavskom kraji sú od 4. do 8. marca. V sobotu 2. marca a 9. marca budú autobusy ARRIVA Trnava premávať rovnako ako počas akejkoľvek inej soboty v roku. V nedeľu 3. marca a 10. marca vypraví dopravca všetky svoje regionálne autobusové spoje ako v nedeľu a štátom uznané sviatky, s výnimkou spojov označených v cestovných poriadkoch značkou 23, ktoré počas školského roka využívajú najmä študenti bývajúci na internátoch.

(SITA)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 16. apríla. Tento deň je Svetovým dňom hlasu. Meniny má Dana, Danica.
  • 16.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
V úvode apríla sa na Banke konalo jarné upratovanie obce. Organizovala ho obec od ôsmej hodiny rannej až do obeda,…
  • 15.04.2024, 16:46
  • Spravodajstvo
Dnes je pondelok 15. apríla. Tento deň je Svetovým dňom umenia. Meniny má Fedor.
  • 15.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 16. apríla 2024
Meniny má Dana, Danica, zajtra Rudolf