Opitá vodička sa „nezmestila“ na cestu a oškrela auto aj zvodidlá

  • Krimi / Spravodajstvo
  • 8. februára 2024, 14:32

Políciu zalarmoval všímavý vodič, ktorý včera dopoludnia zavolal na tiesňovú linku s tým, že vodič malého čierneho auta idúceho pred ním by mohol byť pod vplyvom alkoholu. Pri vjazde na trnavský obchvat od obce Špačince totiž malo auto Fiat 500 naraziť do zvodidiel a v jazde pokračovať bez zastavenia ďalej, smerom na miestnu časť Modranka.

(Autor: KR PZ Trnava)

Policajti zareagovali a urýchlene sa na miesto presunuli. Tmavé auto zbadali v Modranke na ul. Ivana Krasku a vodičku podrobili cestnej kontrole. Podozrenie volajúceho vodiča sa pri dychovej skúške potvrdilo. Policajti namerali 31 ročnej vodičke v dychu 2,48 promile alkoholu. Policajná hliadka ženu na mieste obmedzila na osobnej slobode a eskortovala na policajné oddelenie. Poverený policajt vodičku obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý je možné uložiť trest odňatia slobody až na 1 rok. V rámci tzv. superrýchleho konania sa onedlho postaví pred trnavského sudcu. V súčasnosti je žena umiestnená v policajnej cele.

TS KR PZ Trnava

0 Shares

Najnovšie správy

Téma piešťanského aquaparku na februárovom zasadnutí mestského zastupiteľstva opäť po dlhej dobe ožila. V rámci bodu, ktorý sa zaoberal aktualizáciou…
  • 23.02.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
  • 25.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 25. februára 2024
Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor