Garantujú smiech počas celého predstavenia

  • Inzercia
  • 23. januára 2024, 12:45

Dom umenia Piešťany v piatok 26. januára pozýva do svojich priestorov milovníkov činohry. Divadlo Artynas po úspešnom predstavení Divadelná komédia prichádza s ďalšou brilantnou komédiou jedného z najúspešnejších britských dramatikov súčasnosti Raya Cooneyho – Poplach v hoteli Westminster.

Komédiu Poplach v hoteli Westminster si môžete vychutnať v piatok 26. januára. (Autor: Divadlo Artynas)

Poslanec britského parlamentu Richard Willey, ubytovaný so svojou manželkou v hoteli Westminster, chce v tom istom hoteli uskutočniť svoje prvé milenecké stretnutie s Jennifer Bristowovou. Všetko má výborne premyslené a ako sám vraví, nič sa nemôže stať. Avšak všetko sa zvrtne v momente, keď mu jeho asistent objedná tú najnevhodnejšiu izbu a vytvorí základ pre veľmi zábavné nedorozumenie.

Herci Divadla Artynas garantujú smiech počas celého predstavenia, ktoré sa bude konať v piatok 26. januára o 19.00 h. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia alebo online na stránke www.domumenia-piestany.sk.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
  • 25.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Téma piešťanského aquaparku na februárovom zasadnutí mestského zastupiteľstva opäť po dlhej dobe ožila. V rámci bodu, ktorý sa zaoberal aktualizáciou…
  • 23.02.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
nedeľa, 25. februára 2024
Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor