Aristokratka v Dome umenia

  • Inzercia
  • 23. januára 2024, 12:47

Najväčšie jednosálové kino na Slovensku ponúka ďalšiu filmovú premiéru – vo štvrtok 25. januára si budete môcť v Dome umenia Piešťany pozrieť českú komédiu Aristokratka vo vare pod režijnou taktovkou Jiřího Vejdělka.

Českú komédiu Aristokratka vo vare premietnu vo štvrtok 25. januára o 18.00 h. (Autor: archív DUP)

Knieža Frank Kostka (Hynek Čermák), jeho žena Vivien (Tatiana Dyková) s ich dcérou Máriou (Yvona Stolařová) žijú na svojom rodovom zámočku Kostka. Udržovať zámok im pomáha domáca pani Tichá (Eliška Balzerová), údržbár Krása (Pavel Liška) a komorník Jozef (Martin Pechlát). Knieža Frank je však v koncoch – nie sú peniaze na výplaty ani na nevyhnutné opravy. A práve vtedy sa objaví dcéra právnika Bendy (Vojtěch Kotek) Denisa (Simona Lewandowska), ktorá rozvíri pokojné vody rodového sídla.

Aristokratku vo vare si budete môcť pozrieť vo štvrtok 25. januára o 18.00 h. Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia alebo kedykoľvek prostredníctvom webovej stránky domumenia-piestany.sk. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 13. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom hlavolamov. Meniny má Margita.
  • 13.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Služobne najstaršou redaktorkou Piešťanského týždňa je Vierka Dusíková. Do redakcie prišla na jeseň 1992, s niekoľkými prestávkami v nej pracuje…
  • 14.07.2024, 00:01
  • Piešťanský týždeň / Kultúra a spoločnosť / Piešťany
pondelok, 15. júla 2024
Meniny má Kamil, zajtra Henrich