Mladý vodič na čerpačke Červeník vo vysokej rýchlosti rozmetal palivové stojany a poškodilo okolostojace autá

  • Nezaradené
  • 5. januára 2024, 11:33

Policajti riešia štvrtkovú dopravnú nehodu na diaľnici D1 na čerpacej stanici Červeník ako trestný čin všeobecného ohrozenia. Dvadsaťosemročný Bulhar išiel na aute Volvo V40 s nemeckými evidenčnými číslami, po diaľnici D1 smerom z Piešťan na Trnavu. Krátko pred 13:00 hod. mal, z doposiaľ nezistených príčin, zísť z diaľnice k čerpačke Červeník a vo vysokej rýchlosti naraziť do tankovacích stojanov čerpacej stanice.

(Autor: (HaZZ Piešťany))

Pri náraze úplne rozmetal stojany a ich trosky poškodili nielen okolostojace autá, ale aj vchodové dvere a interiér čerpacej stanice. S autom nakoniec skončil až na neďalekom parkovisku. Ako zázrakom sa pri nehode nikto nezranil. Celkové škody na majetku boli predbežne vyčíslené na viac ako 200 000 eur. Policajti mladého cudzinca podrobili dychovej skúške, s negatívnym výsledkom. K zásahu povolali aj piešťanských hasičov, ktorí tu vykonali všetky potrebné úkony.

Prípad si vzhľadom na okolnosti prevzal trnavský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre trestný čin všeobecného ohrozenia. Pri prehliadke vozidla policajti našli a zaistili aj viaceré predmety, ktoré by mohli súvisieť s trestnou činnosťou. „Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné poskytnúť bližšie informácie,“ informuje na sociálnej sieti polícia.

Zdroj: FB Polícia SR – Trnavský kraj

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila