Rolničkový beh na Havran už túto nedeľu

  • Šport
  • 12. decembra 2023, 22:30

Nádherné výhľady na vodnú nádrž Sĺňava a okolité kopce, úzke cestičky cez les a mierne stúpanie, to všetko ponúka Rolničkový beh na Havran. Nenáročná trať hore kopcom s dvomi zbehmi meria šesť kilometrov a je vhodná aj pre rekreačných bežcov. Tento rok navyše prispeje občianskemu združeniu Úsmev pre druhých z Piešťan, ktoré sa venuje ľuďom so zdravotným znevýhodnením.

Desiaty ročník podujatia bude mať opäť aj charitatívny podtón - výťažok poputuje združeniu Úsmev pre druhých. (Autor: archív organizátorov)

Štart je plánovaný na nedeľu 17. decembra o 11. hodine na Červenej veži pri hoteli Panoráma. Pretekári dostanú na štarte lístok do tomboly, lístok na tradičnú domácu kapustnicu, čaj, mikulášsku čiapku a čokoládu.

Trasa s prevýšením 250 metrov povedie od hotela Panoráma, kde sa dá pohodlne parkovať, po modrej turistickej značke a končí pri motoreste Havran, kde bude občerstvovacia stanica s teplým čajom. Veci na prezlečenie si môžete poslať do miesta cieľa. Prihlásiť sa dá cez stránky www.beh.sk alebo www.horskybeh.sk.

Desiaty ročník podujatia je venovaný Alexandrovi Štefečkovi, ktorý beh pomáhal dlhé roky spoluorganizovať.  

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 25. februára. Meniny má Frederik, Frederika.
  • 25.02.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Téma piešťanského aquaparku na februárovom zasadnutí mestského zastupiteľstva opäť po dlhej dobe ožila. V rámci bodu, ktorý sa zaoberal aktualizáciou…
  • 23.02.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
nedeľa, 25. februára 2024
Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor