Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera pozýva na Gastro Vianoce 2023

  • Inzercia
  • 23. novembra 2023, 15:20

Pôsobivé vianočné dekorácie, kávové špeciality, inšpiratívne vianočné stolovanie, čokoládové variácie, vynikajúca vianočná zmrzlina, voňavé a zdobené medovníčky, vlastný med, nádherné candy bary, ale aj slovenská a medzinárodná kuchyňa. To je iba časť toho, čo budú prezentovať verejnosti počas už tradičného podujatia Gastro Vianoce 2023 v priestoroch školy študenti a pedagógovia Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch.

Príďte s nami prežiť gastronomické čaro Vianoc! (Autor: am)

Návštevníci budú môcť ochutnať jemné francúzske palacinky, úžasné dezerty v cukrárňach, horúcu čokoládu, slovenské či španielske špeciality, ochutnať famózne selfieccino, vychutnať miešané nápoje či prežiť mnohé iné gastronomické zážitky. Okrem prezentácie ukážok zručností hotelákov získajú žiaci základnej školy a záujemcovia aj komplexné informácie o štúdiu na Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Gastro Vianoce 2023 sú zároveň Dňami otvorených dverí.

Podľa riaditeľa školy Ladislava Blaškoviča sú Gastro Vianoce určené odbornej a širokej verejnosti. Sú miestom stretnutí stoviek ľudí, ktorí načerpávajú vianočnú gastronomickú atmosféru a vianočnú inšpiráciu. Škola sa teší na stretnutia s absolventmi, s priateľmi školy, s rodičmi a budúcimi žiakmi. Príprava podujatia je niekoľkomesačná a študenti k nej pristupujú veľmi zodpovedne, preto sa veľmi tešíme na návštevu všetkých hostí.

Podujatie Gastro Vianoce poskytujú získať inšpiráciu pre váš štedrovečerný stôl, možnosť zastaviť sa v predvianočnom zhone či vnímať sviatočnú atmosféru. Pre našich študentov je to neopakovateľná príležitosť prezentovať verejnosti svoje odborné zručnosti a vedomosti, ponúknuť všetkým pestrý výber jedál a nápojov v gastronomických strediskách.

Hotelová akadémia Ľ. Wintera pripravuje taktiež mnoho ďalších zaujímavých gastronomických prekvapení, ktoré bude prezentovať priamo počas podujatia Gastro Vianoce 2023. Prijmite preto naše srdečné pozvanie na podujatie plné vôní a chutí dobrého jedla a vynikajúcich nápojov, krásy, harmónie. Prežite slávnostnú predvianočnú atmosféru so svojimi priateľmi. Podujatie, ktoré s nadšením a profesionalitou pre vás pripravili študenti a pedagógovia hotelovej akadémie. Veríme, že prežijete radostné, inšpiratívne a neopakovateľné chvíle predvianočnej pohody.

Gastro Vianoce 2023 budú prístupné verejnosti v utorok 5. decembra od 13.00 do 19.00 h a v stredu 6. decembra od 9.00 do 18.00 h.

(HAĽW)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila