Detský videoklip nakrúcali v Piešťanoch

Tanečníci zo Súkromnej základnej umeleckej školy v Piešťanoch sú v ďalšom videoklipe speváčky detských piesní, ktorá tvorí pod menom Simsalala. Simona Balázs Hudáková si deti vzala už do druhého videoklipu, tentoraz k piesni Deň škôlok. Videoklip sa nakrúcal v MŠ Ružová v Piešťanoch.

Foto: FB SZUŠ

Prvý videoklip, v ktorom sa blysli tanečníci zo SZUŠ Piešťany nakrúcali v piešťanských kúpeľoch k piesni Poletíme za tebou. „Tentoraz Simonka chcela nakrútiť videoklip k piesni k Medzinárodnému dňu škôlok. Potešilo nás, že nás oslovila a deti boli nadšené, keďže ju poznajú z rôznych vystúpení a programov,“ prezradila pedagogička Lucia Danišová s tým, že vybrali šesť detí, ktoré nacvičili jednoduché tanečné prvky. „Nacvičili sme malú choreografiu, potom sme absolvovali nácvik so Simsalalou a veľmi dobre to fungovalo,“ zhodnotila L. Danišová a skonštatovala, že speváčka je veľmi milá a priateľská a k deťom sa správa ukážkovo.

„Simonka plánuje vznik nových piesní v štýle disko, a tak sme sa zhovárali o ďalšej možnej spolupráci. Sme radi, že má v nás dôveru, naše deti sa môžu ukázať a získavajú nové skúsenosti pred kamerou,“ dodala pedagogička. Videoklip Deň škôlok, v ktorom uvidíte deti z MŠ Ružová a tanečníkov zo SZUŠ Piešťany je k dispozícii na stránke YouTube.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 8. decembra. V Piešťanoch sa 8. decembra 1911 narodil staviteľ Jozef Haring, ktorý navrhol množstvo domov v…
  • 07.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 9. decembra. Tento deň je Medzinárodným dňom boja proti korupcii. Meniny má Izabela.
  • 08.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 9. decembra 2023
Meniny má Izabela, zajtra Radúz