Spojená škola Rakovice žila cezpoľným behom

  • Školy
  • 17. októbra 2023, 22:30

Príjemné jesenné počasie v piatok 13. októbra žiaci Spojenej školy Rakovice využili na športové aktivity v prostredí školského parku. Zástupcovia všetkých tried súťažili o titul majstra školy v cezpoľnom behu v dvoch kategóriách.

Zľava: tretí Martin Bača, druhý Matúš Drnák, víťaz Adam Berák a trojica najrýchlejších dievčat v poradí Ema Nerečová, Ema Mráziková a Eliška Gajdošíková. (Autor: Spojená škola Rakovice )

V členitom teréne parku po vytýčenej trati s dĺžkou 600 metrov pretekalo 22 dievčat a 18 chlapcov. Dievčatá absolvovali jeden okruh, chlapci dva. Súťažiacich k lepším výkonom povzbudzovala celá škola. Víťazné poháre v prvej aj druhej kategórii získali Ema Nerečová a Adam Berák, na druhých priečkach sa umiestnili Ema Mráziková a Matúš Drnák a tretie miesta obsadili Eliška Gajdošíková a Martin Bača, ktorí dostali za svoj výkon diplomy.

Nadšené povzbudzovanie divákov, športové nasadenie súťažiacich a príťažlivá kulisa parku prispeli k výbornej atmosfére v duchu fair-play. Táto akcia oslovila nielen žiakov, ale aj učiteľov a vytvorila perspektívu ďalších športových aktivít.

Miroslav Petráš

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 13. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom hlavolamov. Meniny má Margita.
  • 13.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Služobne najstaršou redaktorkou Piešťanského týždňa je Vierka Dusíková. Do redakcie prišla na jeseň 1992, s niekoľkými prestávkami v nej pracuje…
  • 14.07.2024, 00:01
  • Piešťanský týždeň / Kultúra a spoločnosť / Piešťany
pondelok, 15. júla 2024
Meniny má Kamil, zajtra Henrich