Nedorost víťazom štvrtého ročníka stolnotenisového turnaja O pohár priateľstva

  • Šport / Ostatné športy
  • 11. októbra 2023, 21:47

V piešťanskom HS Centre sa uskutočnil štvrtý ročník turnaja v stolnom tenise neregistrovaných hráčov „O pohár priateľstva“, ktorý zorganizovalo Centrum voľného času Ahoj v Piešťanoch.

(Autor: archív CVČ Ahoj)

Celkom 26 hráčov v šiestich vekových kategóriách zápolilo najskôr o víťaza svojej kategórie, po ktorom nasledoval turnaj bez rozdielu kategórie, ktorý sa hral vylučovacím systémom. Celkovým víťazom sa stal Ľubomír Nedorost z Piešťan, ktorý túto súťaž vyhral pred dvoma rokmi. Na druhom mieste sa umiestnil Roman Piterka z Piešťan a tretie miesto obhájil z vlaňajška Ľuboš Balón z Jalšového.

Obhajcovi prvenstva z minulého roka Mariánovi Kováčovi sa nedarilo a vypadol už v osemfinále. Víťazi jednotlivých kategórií: muži do 40 rokov – Kristián Zúbek; muži do 50 rokov – Bittner Peter; muži do 60 rokov – Roman Piterka; muži do 70 rokov – Ľubomír Nedorost (všetci z Piešťan); muži nad 70 rokov – Zdeno Pikus zo Sokoloviec; ženy nad 15 rokov – Dagmar Bitarovská z Ratnoviec .

Peter Bajnok

0 Shares

Najnovšie správy

Služobne najstaršou redaktorkou Piešťanského týždňa je Vierka Dusíková. Do redakcie prišla na jeseň 1992, s niekoľkými prestávkami v nej pracuje…
  • 14.07.2024, 00:01
  • Piešťanský týždeň / Kultúra a spoločnosť / Piešťany
Dnes je sobota 13. júla. Tento deň je Medzinárodným dňom hlavolamov. Meniny má Margita.
  • 13.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 15. júla 2024
Meniny má Kamil, zajtra Henrich