Najlepšia akupresúrna podložka: Prečo by mala byť súčasťou vašej každodennej rutiny

 • Piešťanský týždeň / Inzercia
 • 10. októbra 2023, 18:21

V dnešnej hektickej dobe je stres takmer neodmysliteľný.. Mnohí z nás hľadajú rôzne spôsoby, ako zmierniť bolesti, stres a napätie. Akupresúrna podložka, často nazývaná aj „pichľavá podložka“, je jedným z efektívnych spôsobov, ako dosiahnuť tieto ciele. Prečo sa teda táto podložka stáva stále populárnejšou a ktorá je vlastne tá najlepšia?

Čo je akupresúrna podložka?

Akupresúrna podložka je nástroj inšpirovaný tradičnou čínskou medicínou a jej prístupom k liečbe tela prostredníctvom tlakových bodov. Je často vyrobená z mäkkého penového materiálu, ktorý je pokrytý stovkami malých plastových alebo kovových špicov. Tieto špice sú navrhnuté tak, aby cielene tláčili na akupresúrne body rozložené po celom tele.

Kým v tradičnej čínskej medicíne sú tieto body stimulované rukami alebo ihlami (ako v prípade akupunktúry), akupresúrna podložka umožňuje jednoduché a pohodlné samostatné použitie. Stačí sa na ňu ľahnúť alebo postaviť a nechať tlak špicov robiť svoju prácu.

Výhody používania akupresúrnej podložky

Zmiernenie bolesti: Používanie podložky môže pomôcť pri bolestiach chrbta, hlavy, krku alebo kĺbov.

Zlepšenie krvného obehu: Stimulácia akupresúrnych bodov môže zlepšiť krvný obeh v celom tele.

Zmiernenie stresu a úzkosti: Akupresúra stimuluje produkciu endorfínov, ktoré sú prirodzenými „liekmi proti bolesti“ v našom tele.

Zlepšenie spánku: Mnohí užívatelia hlásia lepší spánok vďaka relaxácii a zmierneniu bolesti pred spaním.

Ktorá je teda tá najlepšia?

Na trhu je mnoho rôznych značiek a modelov akupresúrnych podložiek. Avšak, najlepšie je vybrať si takú, ktorá:

 • Je vyrobená z kvalitného a trvanlivého materiálu.
 • Má dostatočne vysoký počet špicov – nie príliš husto ani príliš zriedka rozmiestnené.
 • Je pohodlná na používanie – mali by ste cítiť tlak, ale nie bolesť.
 • Má pozitívne recenzie od užívateľov.

A my jednu takú máme. Predstavujeme Vám akupresúrnu podložku AcuMAT™, ktorá je revolúciou v oblasti domácej cesty k úľave a pohode. Ako to?

Výnimočné vlastnosti AcuMAT™:

 • 4 500 akupresúrnych bodov: Tieto body nielen stimulujú telo k prirodzenému uvoľňovaniu hormónov proti bolesti, ale taktiež zvyšujú hladinu energie a zlepšujú náladu. Už viac nemusíte hľadať prírodné riešenie pre bolesť, je to tu!
 • Flexibilné využitie: Môžete ju použiť takmer na akúkoľvek časť tela – od chrbta po chodidlá.
 • Potvrdené výhody: Mnohí používatelia hlásili úľavu v rôznych oblastiach, ako sú bolesť hlavy, stres, stuhnuté svalstvo a dokonca aj problémy so spánkom.
 • Rýchle výsledky: Už po niekoľkých minútach používania tejto podložky môžete pocítiť výraznú úľavu.

Čo hovoria odborníci?

Akupresúrnu podložku AcuMAT™ je výsledkom intenzívnej spolupráce a konzultácií medzi firmou StretchFit™ a renomovanými fyzioterapeutmi z piatich rôznych európskych krajín. Tento záväzok bol prijatý, aby zabezpečili, že koncový produkt nie je len efektívny, ale aj bezpečný pre všetkých jeho používateľov. Títo odborníci dôkladne skúmali a testovali podložku, aby mohli poskytnúť hodnotné odporúčania a zlepšenia. Ich spätná väzba nebola len pozitívna, ale skutočne nadšená, čo svedčí o vysokom štandardu a kvalite, ktorú AcuMAT™ ponúka svojim užívateľom.

Špeciálna ponuka!

Pri objednávkach nad 25€ vám podložku doručia zdarma do 1-3 dní po celom Slovensku. A to nie je všetko! Ak z nejakého dôvodu nie ste so svojím AcuMAT™ spokojní, ponúkajú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí bez otázok.

Záver

Nenechajte sa trápiť bolesťou alebo stresom. Objavte liečivú silu akupresúry s podložkou AcuMAT™ a zažite skutočnú úľavu už dnes!

(inz.)

0 Shares

Najnovšie správy

V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
 • 22.06.2024, 09:59
 • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
 • 23.06.2024, 00:01
 • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 24. júna 2024
Meniny má Ján, zajtra Tadeáš, Olívia