Hity kapely ABBA zaznejú v Dome umenia

Nezabudnuteľné hity legendárnej kapely ABBA si budete môcť vychutnať v piešťanskom Dome umenia. V utorok 10. októbra zaznejú skladby Waterloo či Mamma Mia. A spievať bude zaručene celý kultúrny stánok.

(Autor: archív skupiny )

Legendárna ABBA má na konte hity, ktorých melódiu a texty pozná azda každý na tejto planéte. Sú povinnou súčasťou každej dobrej zábavy, vzniklo veľa cover verzií či remixov.

ABBA MANIA má pre vás pripravené tie najväčšie hity Agnethy, Björna, Bennyho a Anni-Frid. Hudobný príbeh úspechu skupiny ABBA od vystúpenia na Grand Prix v roku 1974 až po veľký comeback v roku 2021 je vyrozprávaný nezabudnuteľnými klasikami Waterloo, SOS, Mamma Mia, Dancing Queen alebo Money, Money, Money. S nezameniteľným vzhľadom ABBA, a predsa vo vlastnom štýle, vezmú hudobníci publikum na fascinujúcu cestu 50-ročnou históriou skupiny a spoločne vytvoria nezabudnuteľný koncertný zážitok.

Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia alebo prostredníctvom siete Ticketportal.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 4. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Barbory, patrónky baníkov a delostrelcov. Meniny má Barbora, Barbara.
  • 03.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2023, 22:45
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 2. decembra. Tento deň je Svetovým dňom zrušenia otroctva. Meniny má Bibiána.
  • 01.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 4. decembra 2023
Meniny má Barbora, zajtra Oto