Prečo si vybrať kompatibilný toner

  • Piešťanský týždeň / Inzercia
  • 6. októbra 2023, 16:21

Kompatibilné tonery sú alternatívnym typom tonerov, ktoré nie sú výrobcom pôvodnej tlačiarne. Sú vyrobené tretími stranami a snažia sa ponúknuť lacnejšiu alternatívu k tonerom od výrobcu tlačiarne.

Najvýraznejším rozdielom medzi originálnym a tzv. náhradným tonerom je cena. Kompatibilné tonery často ponúkajú nižšie náklady na stranu tlače v porovnaní s originálnymi tonermi od výrobcu tlačiarne.

Kvalita tlače však môže byť pri kompatibilných toneroch rôzna. Niektoré značky a výrobcovia kompatibilných tonerov vám môžu ponúknuť vysokú kvalitu tlače, zatiaľ čo iné môžu mať problémy s výkonovou stabilitou alebo kvalitou tlače. V našej ponuke nájdete alternatívne tonery od slovenského výrobcu a distribútora v 100% kvalite originálnych tonerov.

Ďalším dôležitým aspektom kompatibilita tonerov.

Pred nákupom kompatibilného náhradného tonera sa uistite, že je kompatibilný s vašou konkrétnou tlačiarňou. Nie všetky kompatibilné tonery budú fungovať vo všetkých modeloch tlačiarní.

Kúpou našich kompatibilných tonerov podporíte chránenú dielňu a dávate prácu ľuďom na Slovensku. V neposlednom rade chránite životné prostredie.

Hlavné výhody:

Lacnejšia alternatíva: Naše kompatibilné tonery sú cenovo dostupnejšie ako originálne tonery od výrobcu tlačiarne, čo vám umožní značnú úsporu financií.

Vysoká kvalita tlače: Zabezpečujeme vám ostrý a čistý výstup s vynikajúcou kvalitou tlače, či už tlačíte textové dokumenty alebo obrázky.

100% kompatibilita: Naše kompatibilné tonery sú navrhnuté tak, aby boli plne kompatibilné s vašou tlačiarňou. Nemusíte sa obávať problémov s inštaláciou ani kompatibilitou, avšak je potrebné dodržiavať pokyny výrobcu a rešpektovať obmedzenia jednotlivých tlačiarní.

Široký výber: Ponúkame kompatibilné tonery pre rôzne značky a modely laserových tlačiarní, takže si môžete vybrať ten správny produkt pre vaše potreby. Ak si neviete vybrať ten správny toner pre vás, radi vám pomôžeme buď mailom, telefonicky alebo osobne na našej predajni.

Záruka spokojnosti: Sme presvedčení o kvalite našich kompatibilných tonerov, preto ponúkame záruku spokojnosti. Ak nie ste s naším produktom spokojní, radi vám ho vymeníme alebo vrátime peniaze.

(inz.)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 17. júla. Tento deň je pamätným dňom Výročia deklarácie o zvrchovanosti SR. Meniny má Bohuslav.
  • 17.07.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 18. júla 2024
Meniny má Bohuslav, zajtra Kamila