Hádzanárky štvrté na turnaji v Zlíne

  • Šport / Hádzaná
  • 5. septembra 2023, 22:30

Staršie žiačky MHK Piešťany sa minulý týždeň predstavili na medzinárodnom turnaji Holiday Cup v Zlíne, kde štartovalo 24 družstiev zo Slovenska a Česka.

Hráčky MHK Piešťany sa predstavili na kvalitne obsadenom turnaji v Zlíne. (Autor: hapy.sk)

Hádzanárky MHK v základnej skupine prehrali s Velkou nad Veličkou, neskorším víťazom turnaja, 11:16 a Sokol Poruba zdolali 20:10. V play-off skupine prehrali so Zlínom „B“, ktorý obsadil celkové druhé miesto, 16:21 a porazili Lesanu Zubří 20:16. V skupine o 4.-6. miesto Piešťany porazili Senec 16:11 a v poslednom zápase s MHaK Martin dievčatá úspešne otočili zápas zo 4:8 na konečných 16:10. Družstvo MHK tak obsadilo konečné štvrté miesto.

„Počas celého turnaja sme odohrali šesť kvalitných stretnutí s vyrovnanými súpermi a zaujímavosťou bolo, že každé družstvo odohralo zápasy aj na vonkajšom ihrisku. Turnaj v Zlíne bol zakončením týždňového sústredenia v Šali a dievčatá si vyskúšali veci, ktoré poctivo nacvičovali. Už počas sústredenia panovala v družstve dobrá atmosféra, čo vyvrcholilo na turnaji, kde si rozdeľovali góly takmer všetky hráčky a tým, ktorým sa to nepodarilo, zbierali cenné skúsenosti,“ povedal tréner Martin Nedorost.

Turnaja sa zúčastnili hráčky: Barlová, Mydlová, Žažová, Martina Blašková, Lívia Blašková, Maslíková, Moravčíková, Pelclová, Kopálová, Bachňáková, Jesenská a nehrajúca Dorošová

zdroj: hapy.sk

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je utorok 23. apríla. Tento deň je Svetovým dňom kníh a autorských práv. Meniny má Vojtech.
  • 23.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je pondelok 22. apríla. Tento deň je Dňom zeme a Svetovým dňom modlitieb za kňažské a rehoľné povolania. Meniny…
  • 22.04.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
utorok, 23. apríla 2024
Meniny má Vojtech, zajtra Juraj