Agresívny muž päť rokov týral svoju partnerku, hrozí mu dlhoročné väzenie

  • Krimi / Región
  • 9. augusta 2023, 15:44

Novomestský policajný vyšetrovateľ obvinil 47-ročného muža zo zločinu týrania blízkej a zverenej osoby. Podľa polície takmer päť rokov spôsoboval svojej partnerke fyzické a psychické utrpenie. O podrobnostiach prípadu informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Foto: FB Polícia SR- Trenčiansky kraj

Policajné vyšetrovanie preukázalo, že muž svoju družku udieral do hlavy, vykrúcal jej zápästie, šklbal vlasmi a kopal ju do hrude a do kolien. Žene vulgárne nadával, urážal ju, ponižoval a upodozrieval z nevery, uviedla Kuzmová. Pri poslednom vyčíňaní agresívny muž spôsobil svojej partnerke mnohopočetné hematómy po celom tele a tržnozmliaždené rany na hlave, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie. „Žena sa po niekoľkoročnom utrpení odhodlala proti nemu postaviť a vypovedať na polícii. Páchateľa zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia,“ dodala Kuzmová.

Policajný vyšetrovateľ popri vznesení obvinenia spracoval aj podnet na väzobné stíhanie 47-ročného muža. Tomu v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody na 7 až 15 rokov.

SITA

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 28. septembra. Tento deň je Svetovým dňom besnoty, Svetovým dňom za právo vedieť a Medzinárodným námorným dňom…
  • 27.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je streda 27. septembra. Tento deň je Svetovým dňom cestovného ruchu a Dňom železničiarov. Meniny má Cyprián.
  • 26.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 28. septembra 2023
Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela