Vrbovčania to roztočili na opekačke

Júlové horúce počasie na sklonku predminulého pracovného týždňa sa trošku umiernilo, a tak sa dalo opekať nielen na slnku. Špekáčiky i slaninku, ale aj všelijaké iné pochutiny a nápoje združili v speve a dobrej nálade členov Jednoty dôchodcov Slovenska vo Vrbovom.

Spoločná fotografia účastníkov opekačky. foto: Pavol Plencner

Zišli sa v hojnom počte na futbalovom štadióne vo Vrbovom, ktorý nesie meno Jozefa Adamca, a tam spoločne prežili príjemné chvíle v kruhu svojich rovesníkov. „Dievčence“ priniesli z domu napečené dobroty – nechýbali pagáčiky, makovníky, vanilkovo-kakaová bábovka a iné dobroty. Chlapi sa postarali o opekanie i prípravu produktov na ražeň.

Ako pri seniorských športových hrách, ktoré sa uskutočnili pred prázdninami, aj teraz Vrbovčania podobne ako Piešťanci, ktorí pred dvomi týždňami „gulášovali“ v HS Centre, ukázali svetu, ako má vyzerať skutočne dobrá a mimoriadne vydarená spoločenská akcia.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 21. septembra. Tento deň je Svetovým dňom Alzheimerovej choroby, Svetovým dňom vďačnosti a Medzinárodným dňom mieru. Meniny…
  • 20.09.2023, 21:20
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 21. septembra 2023
Meniny má Matúš, zajtra Móric