Kamión zrazil 49-ročného cyklistu, zraneniam na mieste podľahol

  • Krimi / Spravodajstvo
  • 7. júna 2023, 22:30

Piatou tohtoročnou obeťou dopravných nehôd na cestách Trenčianskeho kraja je 49-ročný cyklista, ktorého život vyhasol v piatok 2. júna popoludní na ceste II/515 pri Novom Meste nad Váhom.

V okružnej križovatke nákladné motorové vozidlo s návesom zachytilo cyklistu. (Autor: FB Polícia SR - Trenčiansky kraj )

Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, za okružnou križovatkou v smere na obec Rakoľuby odbočovalo nákladné motorové vozidlo na čerpaciu stanicu a návesom zachytilo v rovnakom smere jazdiaceho cyklistu. „Štyridsaťdeväťročný muž utrpel pri nehode zranenia nezlučiteľné so životom. Dychová skúška vodiča kamióna bola negatívna, prípadná prítomnosť alkoholu u cyklistu bude zisťovaná pri pitve,“ uviedla polícia.

Na miesto nehody privolali aj znalca z odboru cestnej dopravy. „Polícia začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Okolnosti a príčiny tejto tragickej udalosti sú predmetom vyšetrovania,“ dodala polícia. 

SITA

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 21. septembra. Tento deň je Svetovým dňom Alzheimerovej choroby, Svetovým dňom vďačnosti a Medzinárodným dňom mieru. Meniny…
  • 20.09.2023, 21:20
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 21. septembra 2023
Meniny má Matúš, zajtra Móric