Žiaci z Banky a Ostrova v škole v prírode

Mnohí školáci z nášho regiónu zažili alebo ešte len zažijú pekné chvíle v škole v prírode. Na Donovaly sa vybrali žiaci a učitelia z Banky, do Rajeckých Teplíc zasa zavítali aj s vlajkou školáci a učiteľky z Ostrova.

Žiaci druhého a štvrtého ročníka z Banky trávili čas od 15. do 19. mája v škole v prírode na Donovaloch. (Autor: ZŠ s MŠ Banka/ZŠ Ostrov)

„Od 15. do 19. mája trávili čas žiaci druhého a štvrtého ročníka v škole v prírode na Donovaloch. Vyučovanie netradičným spôsobom – vonku spolu s rôznymi vychádzkami do krásneho prostredia Donovál či zábavný animačný program bol pre nich príjemným a krásnym zážitkom. Počas vychádzok spoznávali čaro našich hôr, pozorovali rôzny hmyz, napríklad dážďovky či slimáky. Počas animačného programu sa zabávali formou rôznych zábavných hier a aktivít. Napriek nie vždy priaznivému počasiu však odtiaľ odchádzali plní zážitkov, nových priateľstiev či radosti zo spoznania nového prostredia a krás Slovenska,“ uviedol Róbert Valovič zo ZŠ s MŠ Banka.

Školáci z Ostrova spolu so svojimi učiteľkami poslali pozdrav domov z Rajeckých Teplíc.

Podobne ako školáci z Banky i žiaci a učiteľky z Ostrova si užili nielen krásne dni v kolektíve pri poznávaní a poučných výpravách za zaujímavosťami Rajeckých Teplíc, ba aj ich okolia. Za spokojné mamičky im pozdrav poslala Zuzana Bartková, vychovávateľka a mamina zároveň: „Pani učiteľky, ďakujeme za naše detičky a krásne zážitky, čo im ostanú v pamäti. Už sa na vás tešíme v škole!“

ZŠ s MŠ Banka

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 4. marca 2024
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich