Tomáškovi vyzbierali 900 eur

Medzinárodný klub žien v Piešťanoch usporiadal v poradí 17. charitatívny bazár kníh, tentoraz so zámerom finančne podporiť zdravotne znevýhodneného Tomáška. Táto iniciatíva, ktorá sa uskutočnila v piatok 19. mája v Elektrárni Piešťany, pomohla opäť šíriť radosť a lásku prostredníctvom písaného slova.

(Autor: am)

V rámci charitatívneho bazára kníh si na svoje prišli malí i veľkí čitatelia, čosi si našli aj piešťanskí gymnazisti. Milovníci literatúry si mohli vyberať z fikcie, literatúry faktu, detektívok, romantických románov, učebníc a z mnohých ďalších žánrov. Nechýbala ani časť s knihami pre najmenších čitateľov. Každý, kto si za symbolickú sumu kúpil knihu, prispel zdravotne znevýhodnenému Tomáškovi.

Tento rok bol súčasťou podujatia aj predaj aranžovaných kvetov a rastlín, na ktorom sa podieľala Spojená škola Rakovice. Na pódiu prebiehali čítania z kníh a ukážky aranžovania. Dovedna sa z kúpy kníh a rastlín podarilo vyzbierať 900 eur, ktoré pokryjú časť nákladov na potreby znevýhodneného Tomáška.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je streda 22. mája. Tento deň je Medzinárodným dňom biologickej rozmanitosti. Meniny má Júlia, Juliana.
  • 22.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 24. mája. Tento deň je Európskym dňom národných parkov. Meniny má Ela.
  • 24.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 23. mája. Tento deň je Svetovým dňom korytnačiek. Meniny má Želmíra.
  • 23.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 24. mája 2024
Meniny má Ela, zajtra Urban