Tomáškovi vyzbierali 900 eur

Medzinárodný klub žien v Piešťanoch usporiadal v poradí 17. charitatívny bazár kníh, tentoraz so zámerom finančne podporiť zdravotne znevýhodneného Tomáška. Táto iniciatíva, ktorá sa uskutočnila v piatok 19. mája v Elektrárni Piešťany, pomohla opäť šíriť radosť a lásku prostredníctvom písaného slova.

(Autor: am)

V rámci charitatívneho bazára kníh si na svoje prišli malí i veľkí čitatelia, čosi si našli aj piešťanskí gymnazisti. Milovníci literatúry si mohli vyberať z fikcie, literatúry faktu, detektívok, romantických románov, učebníc a z mnohých ďalších žánrov. Nechýbala ani časť s knihami pre najmenších čitateľov. Každý, kto si za symbolickú sumu kúpil knihu, prispel zdravotne znevýhodnenému Tomáškovi.

Tento rok bol súčasťou podujatia aj predaj aranžovaných kvetov a rastlín, na ktorom sa podieľala Spojená škola Rakovice. Na pódiu prebiehali čítania z kníh a ukážky aranžovania. Dovedna sa z kúpy kníh a rastlín podarilo vyzbierať 900 eur, ktoré pokryjú časť nákladov na potreby znevýhodneného Tomáška.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 28. septembra. Tento deň je Svetovým dňom besnoty, Svetovým dňom za právo vedieť a Medzinárodným námorným dňom…
  • 27.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je streda 27. septembra. Tento deň je Svetovým dňom cestovného ruchu a Dňom železničiarov. Meniny má Cyprián.
  • 26.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
štvrtok, 28. septembra 2023
Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela