Školáčky z Chtelnice majstrom okresu

• Školy / Región
  • 23. mája 2023, 22:30

Centrum voľného času Ahoj v Piešťanoch zorganizovalo v uplynulom týždni okresné kolo v malom futbale starších žiačok. Na štadióne PFK zápolilo o postup do krajského kola deväť družstiev, suverénne si počínali dievčatá z Chtelnice.

V okresnom kole v malom futbale starších žiačok si suverénne počínali dievčatá zo ZŠ Chtelnica. (Autor: CVČ Ahoj)

Školáčky zo ZŠ Chtelnica si najskôr ľahko poradili so súpermi v skupine – ZŠ F. E. Scherera, Piešťany zdolali 6:0 a ZŠ Brezová, Piešťany 8:0. V semifinále zvíťazili nad ZŠ s MŠ Moravany nad Váhom 3:0 a výhrou 6:4 vo finálovej odvete proti ZŠ Brezová si vybojovali postup do krajského kola. V zápase o tretie miesto dievčatá z Moravian porazili ZŠ Holubyho, Piešťany 5:0.