Finále Bestrent Cupu si zahrá Veľké Orvište so Siladicami

Finalistov piateho ročníka Bestrent Cupu Oblastného futbalového zväzu Trnava sme spoznali v stredu 10. mája. Stali sa nimi futbalisti OŠK Veľké Orvište a Družstevníka Siladice.

Futbalisti Veľkého Orvišťa si zahrajú o cenný pohár premiérovo, keď na penalty vyradili Majcichov. (Autor: archív OŠK V. Orvište )

Hráči OŠK Veľké Orvište triumfovali v stredajšom semifinálovom stretnutí na domácej pôde nad Majcichovom až po penaltovom rozstrele v pomere 7:6, keď sa zápas v riadnom hracom čase skončil nerozhodne 1:1. V druhom semifinále zvíťazili Siladice nad Kátlovcami 3:1, keď hostia dohrávali stretnutie bez dvoch vylúčených hráčov.

Finále Bestrent Cupu sa bude hrať v trnavskej City Arene v piatok 26. mája o 18:00. Pre oba tímy ide o premiérovú účasť, prvý ročník vyhrali Dubovany, naposledy sa z triumfu tešil Červeník, teraz bude mať teda pohár nového držiteľa.

Bestrent Cup – semifinále:

Siladice – Kátlovce 3:1 (1:1)

Góly: 41. Laurinec, 65. Macura, 82. Hecht – 14. Kadlečík

Červené karty: 51. Hupka, 61. D. Sliva (obaja Kátlovce)

Veľké Orvište – Majcichov 1:1 (1:1), na penalty 7:6

Góly: 21. Veľký (pen.) – 17. Gerši

Zostava V. Orvišťa: Nemček – Šiška, Veľký, Dekáň, Horil, Daniš, Sumer, T. Pavlovič, Chudý, P. Pavlovič, Janík (Janík, Wesolowski, Janovský, A. Filip)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 19. mája. Tento deň je Svetovým dňom hepatitídy. Meniny má Gertrúda.
  • 19.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 19. mája 2024
Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard