Premiéra romantickej komédie už zajtra v Dome umenia

V Dome umenia Piešťany si vo štvrtok 18. mája o 18.00 h môžete vychutnať premiéru romantickej komédie Znovu sa zamilovať, v ktorej sa blysnú hviezdy ako Priyanka Chopra Jonas či Céline Dion. Príbeh hovorí o tom, čo by sa stalo, keby náhodná sms-ka viedla k životnej láske.

Premiéru filmu Znovu sa zamilovať si vychutnáte vo štvrtok 18. mája o 18.00 h. foto: Itafilm

Mira Ray sa vyrovnáva so smrťou snúbenca tak, že mu pošle zopár romantických sms-iek, no netuší, že jeho mobilné číslo medzitým pridelili Robovi Burnsovi. Rob je novinár a uchváti ho čestnosť a nádherná úprimnosť jej textoviek. Keď dostane za úlohu napísať profil megahviezdy Céline Dion (hrá samu seba vo svojej prvej filmovej roli), s jej pomocou nachádza spôsob, ako sa stretnúť s Mirou naživo, aby získal jej srdce.

Vo filme hrajú Sam Heughan, Priyanka Chopra Jonas, Céline Dion a ďalší. O réžiu tejto romantickej komédie sa postaral Jim Strouse, snímka trvá 101 minút a bude uvedená so slovenskými titulkami. Vstupenky v hodnote šesť eur si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 24. septembra. Meniny má Ľuboš, Ľubor.
  • 23.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 24. septembra 2023
Meniny má Ľubor, zajtra Vladislav