Zdravý chrbát so školskými taškami TOPGAL

  • Inzercia
  • 12. mája 2023, 13:39

TOPGAL je značka, ktorá si zakladá na vysokých nárokoch na kvalitu materiálov a anatomickom tvarovaní chrbtovej časti tašiek. Značka sa môže pochváliť víťazstvom vo viacerých nezávislých testoch, ktoré potvrdili vysokú kvalitu a funkčnosť jej produktov. Výrobca TOPGAL sa snaží vytvárať školské a študentské tašky, ktoré dokážu podporovať zdravý vývin chrbtice u detí.

Anatomické tvarovanie chrbtovej časti školských tašiek je pre deti mimoriadne dôležité, pretože  minimalizuje riziko vzniku skoliózy a iných závažných ochorení chrbtice. Tašky TOPGAL sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa prispôsobili chrbtu detí a boli čo najpohodlnejšie. V rámci výberu materiálov sa výrobca snaží vyberať len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sú odolné voči poškodeniu a vonkajším vplyvom. 

Certifikácia vysokej kvality

Zakladáme si na kvalite svojich produktov a preto sa neustále snažíme zlepšovať a inovovať svoje produkty. Pri vývoji nových produktov sme v neustálom kontakte so zákazníkmi a odborníkmi v oblasti zdravia chrbtice, aby sme dokázali čo najlepšie prispôsobiť svoje batohy potrebám detí a ich rodičov. Jedným z našich úspechov je, že sa môžeme pochváliť získaním značky ICT certifikátu, ktorý potvrdzuje vysokú kvalitu našich produktov.

 Ak hľadáte kvalitný batoh pre vaše dieťa, TOPGAL je tou správnou voľbou. Navštívte eshop www.topgal.sk a presvedčte sa o kvalite produktov a odbornosti značky. Vyberte si školskú tašku, ktorá vaše dieťa ochráni pred poškodením chrbtice a zároveň bude štýlovým doplnkom jeho outfitu. Zdravie chrbtice je jedným z najdôležitejších faktorov pre zdravie detí a ich dobre fungovanie v každodennom živote. Preto by ste sa nemali uspokojiť s bežným batohom, ktorý nemusí byť ergonomicky tvarovaný a môže poškodzovať zdravie chrbtice vášho dieťaťa. 

 S dôrazom na bezpečnosť a ergonómiu

Okrem vysokých nárokov na kvalitu a ergonómiu svojich batohov, TOPGAL získal aj značku kvality ktorá potvrdzuje, že jeho produkty spĺňajú najvyššie štandardy v oblasti ergonómie a bezpečnosti. Táto značka kvality je pre značku TOPGAL veľkým ocenením a motiváciou pokračovať v neustálom zdokonaľovaní a inovovaní svojich produktov.

 Ak chcete zabezpečiť zdravie chrbtice vášho dieťaťa, vyberte si batoh od TOPGAL-u a uvidíte rozdiel. Navštívte značkový eshop www.topgal.sk a objavte širokú ponuku tašiek pre deti a študentov.

(inz.)

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je pondelok 27. mája. Tento deň Medzinárodným športovým vyzývacím dňom. Meniny má Iveta.
  • 27.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 25. mája. Tento deň je Sviatkom sv. Urbana – patróna vinohradníkov, Medzinárodným dňom nezvestných detí a Dňom…
  • 25.05.2024, 00:02
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 24. mája. Tento deň je Európskym dňom národných parkov. Meniny má Ela.
  • 24.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 27. mája 2024
Meniny má Dušan, zajtra Iveta