Praktické maturity majú elektrikári vo vačku!

Maturanti Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej v Piešťanoch z troch štvrtých tried prichádzali do svojej alma mater nahodení do oblekov. Týždeň zverencov triednych učiteliek Emílie Grmanovej, Beáty Ďuračkovej a Ivany Pavelekovej sa niesol v znamení praktických maturitných skúšok. „Zmákli“ ich všetci.

(Autor: Miroslav Klein)

sledovať a posudzovať výkony tohtoročných štvrtákov. Maturity boli podobne ako v minulosti primerane náročné. K ťahaniu otázok pristúpili tí študenti, ktorí sa nezapojili do Stredoškolskej odbornej činnosti. „Sočkári“ totiž prezentovali pred maturitnou komisiou projekt, na ktorom pracovali niekoľko mesiacov.

Praktické maturitné skúšky vykonávali maturanti SPŠE v odbore Informačné a sieťové technológie a v odbore elektrotechnika so zameraniami na informatické a telekomunikačné systémy a počítačové systémy. Tieto skúšky úspešne zvládli všetci.

0 Shares

Najnovšie správy

Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 23. septembra 2023
Meniny má Zdenka, zajtra Ľubor