Čistili a natierali zábradlia

Nielen kritizovať, ale aj priložiť ruku k dielu. Nevídaná brigáda sa v sobotu 22. apríla konala v Piešťanoch. Viac ako šesťdesiat dobrovoľníkov sa spoločne pokúsilo skrášliť mesto – šmirgľovali, čistili a natierali zábradlia.

Ďalšia časť brigády sa uskutoční v sobotu 29. apríla. (Autor: FB TJ Bezovec Piešťany)

Akcia, na ktorej sa zúčastnili desiatky dobrovoľníkov zastupujúcich okrem iných TJ Bezovec Piešťany, Materské centrum Úsmev, hokejových Havranov či Služby mesta Piešťany, sa konala presne na Deň Zeme, a tá sa im odvďačila priaznivým časom. Zorganizovali ju TJ Bezovec Piešťany v spolupráci so Službami mesta Piešťany, OZ Sĺňava a Dinom.

Dobrovoľníci šmirgľovali, čistili a natierali mostíky a zábradlia najmä na Krajinskej ceste, pri križovatke Bratislavská-Krajinská, na moste cez potok Dubová, pri okružnej križovatke pri Krajinskom moste, na Lodenici na moste cez potok a na Rekreačnej ulici.

Ak ste brigádu zmeškali, môžete sa zapojiť už túto sobotu. 

0 Shares

Najnovšie správy

V sobotu 22. júna začalo horieť v hoteli Eden na treťom nadzemnom podlaží. Hasiči museli evakuovať tridsať osôb, z nich dve malé deti…
  • 22.06.2024, 09:59
  • Krimi / Piešťanský týždeň / Nezaradené / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 23. júna. Tento deň je OSN dňom verejnej služby, Svetovým dňom hádzanej a Medzinárodným dňom detských dediniek…
  • 23.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 23. júna 2024
Meniny má Sidónia, zajtra Ján