Čistili a natierali zábradlia

Nielen kritizovať, ale aj priložiť ruku k dielu. Nevídaná brigáda sa v sobotu 22. apríla konala v Piešťanoch. Viac ako šesťdesiat dobrovoľníkov sa spoločne pokúsilo skrášliť mesto – šmirgľovali, čistili a natierali zábradlia.

Ďalšia časť brigády sa uskutoční v sobotu 29. apríla. (Autor: FB TJ Bezovec Piešťany)

Akcia, na ktorej sa zúčastnili desiatky dobrovoľníkov zastupujúcich okrem iných TJ Bezovec Piešťany, Materské centrum Úsmev, hokejových Havranov či Služby mesta Piešťany, sa konala presne na Deň Zeme, a tá sa im odvďačila priaznivým časom. Zorganizovali ju TJ Bezovec Piešťany v spolupráci so Službami mesta Piešťany, OZ Sĺňava a Dinom.

Dobrovoľníci šmirgľovali, čistili a natierali mostíky a zábradlia najmä na Krajinskej ceste, pri križovatke Bratislavská-Krajinská, na moste cez potok Dubová, pri okružnej križovatke pri Krajinskom moste, na Lodenici na moste cez potok a na Rekreačnej ulici.

Ak ste brigádu zmeškali, môžete sa zapojiť už túto sobotu. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 22. septembra. Tento deň je Európskym dňom bez áut. Meniny má Móric.
  • 21.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 23. septembra. Tento deň je Medzinárodným dňom proti sexuálnemu zneužívaniu a obchodu so ženami a deťmi. Meniny…
  • 22.09.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Staré matrace a iné časti interiérov nepatria ani ku kontajnerom, ani do prírody, ba ani pred útulok. Zbaviť sa používaných…
  • 21.09.2023, 22:30
  • Piešťany / Spravodajstvo
sobota, 23. septembra 2023
Meniny má Zdenka, zajtra Ľubor