Zbierka vzácnych kovov kompletná

  • Školy / Piešťany
  • 21. apríla 2023, 22:32

Úspech, aký piešťanské Gymnázium Pierra de Coubertina v anglickom jazyku ešte nezažilo. Tretíkrát v celoslovenskom kole, tretíkrát odmenená vzácnym kovom. Študentka septimy Elise Mária Ábelová, držiteľka zlatej a bronzovej medaily z predchádzajúcich ročníkov Olympiády v anglickom jazyku, skompletizovala svoju zbierku.

Študentka septimy piešťanského gymnázia Elise Mária Ábelová skompletizovala na Olympiáde v anglickom jazyku svoju medailovú zbierku. (Autor: FB Gymnázia Pierra de Coubertina)

Elise Mária Ábelová preukazovala výnimočné jazykové schopnosti a komunikačné zručnosti v školskom, okresnom i krajskom kole 33. ročníka O ANJ v kategórii 2B. Suverénne sa prebíjala z jedného kola do druhého. Zavŕšením jej úspešného ťaženia bolo celoštátne kolo, ktoré sa konalo 28.-29. marca. V silnej konkurencii víťazov jednotlivých krajov ziskom druhého miesta potvrdila, že už tretí rok patrí medzi najlepších. Ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu gymnázia, Piešťanského okresu i Trnavského samosprávneho kraja. 

zdroj: FB Gymnázia Pierra de Coubertina

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je nedeľa 19. mája. Tento deň je Svetovým dňom hepatitídy. Meniny má Gertrúda.
  • 19.05.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 19. mája 2024
Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard