Atlétom Družby sa darilo na Jarnom behu Bojničky

  • atletika / Šport
  • 17. apríla 2023, 22:30

Atletická sezóna odštartovala Jarným behom Bojničky a mladí reprezentanti TJ Družba Piešťany boli opäť úspešní.

Výprava atlétov TJ Družba Piešťany na pretekoch v Bojničkách. (Autor: Annamária Halmová)

Medzi najmladšími žiačkami v behu na 400 metrov získala striebro Sára Valek, v behu mladších žiačok na 600 m skončila prvá Natália Krepopová. Spomedzi mladších žiakov v behu na 600 m skončil Maťo Brežný druhý, „zemiaková“ medaila sa ušla Jakubovi Kubalovi a piaty bol Dany Massalkhi. Disciplínu beh na 800 m starších žiačok vyhrala Zorka Krupová, medzi staršími žiakmi bol na rovnakej trati Adam Massalkhi strieborný a dorastenka Eliška Drahovská si v behu na 1500 m vybojovala zlatú medailu. 

Annamária Halmová

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je piatok 26. júna. Tento deň je Medzinárodným dňom proti zneužívaniu drog a nezákonnému obchodovaniu a Medzinárodným dňom OSN…
  • 26.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 27. júna. Tento deň je Svetový dňom rybárstva. V roku 1870 sa vo Vrbovom narodil biskup Pavol…
  • 27.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
sobota, 27. júna 2026
Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta