Deti bavil Túlavý braček

J58 Sandwich Bar v piešťanskom hoteli Jalta sa opäť rozoznel detskými hláskami. Malí „prázdninári“ si tam v sobotu 25. februára užili bábkové divadlo i zábavu a k tomu si vychutnali hotdogy či džúsiky.

(Autor: am)

Prázdninovú diskotéku zabezpečil DJ Vlado, ktorý deťom púšťal množstvo známych slovenských detských pesničiek. Ratolesti sa zvŕtali na parkete, zaspievali si skladby Mira Jaroša či Smejka a Tanculienky, ale rozpoznali aj hity minulého tisícročia ako Mandarínka Darinka.

Okrem pesničiek si najmenší vypočuli príbeh o Túlavom bračekovi. Bábkové divadlo na motív rozprávky z pera Tone Revajovej odohrala Patrícia Sopkovičová. Knižka i divadielko prináša príbeh, ktorý sa môže stať v hociktorej rodine. Rodičia majú povinností vyše hlavy a dvojičky sú obyčajne dve. Vystačia si. Lenže ešte je tam malý Andrej, ktorý často zalezie kamsi do myšej diery. Prečo? Lebo podľa Andreja na tom, že sa schováte, je najkrajšie to, keď vás nájdu.

Interaktívne divadielko i knižný stánok zabezpečila piešťanská mestská knižnica. 

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je sobota 2. decembra. Tento deň je Svetovým dňom zrušenia otroctva. Meniny má Bibiána.
  • 01.12.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je nedeľa 3. decembra. Tento deň je Sviatkom sv. Františka Xaverského, patróna diela šírenia viery (misionárov) a Medzinárodným dňom…
  • 02.12.2023, 22:45
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je štvrtok 30. novembra. Tento deň je Dňom počítačovej bezpečnosti. Meniny majú dnes Ondrej a Andrej.
  • 29.11.2023, 22:00
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 3. decembra 2023
Meniny má Oldrich, zajtra Barbora