Požiar budovy v rekonštrukcii, Vrbové

  • Krimi / Spravodajstvo / Región
  • 23. februára 2023, 14:19

V stredu 22. februára po 16-tej hodine zasahovala hasičská jednotka z Piešťan pri požiari budovy na ulici J. Zigmundíka vo Vrbovom. Budovu v rekonštrukcií zachvátili plamene, ktoré postupne siahali až na jej strechu. V dôsledku rozširujúceho sa požiaru prišlo k silnému zadymeniu vo vnútri budovy.

(Autor: Krajské riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Trnave)

Na mieste udalosti sa vytvorili 2 prieskumné skupiny, ktoré začali s vyhľadávaním osôb a ohniska. Medzičasom bolo veliteľom zásahu nariadené odpojenie od zdroja elektrickej energie a zemného plynu. V objekte prebiehali práce pri rozpaľovaní železnej konštrukcie a preto sa na v ňom nachádzalo niekoľko fliaš acetylénu.

Likvidačné práce prebiehali  pomocou výškovej hasičskej techniky. Na mieste udalosti zasahovali aj hasičské jednotky obcí Vrbové, Krakovany, Moravany nad Váhom a Veľké Kostoľany. Pri udalosti neprišlo k žiadnemu zraneniu. Príčina vzniku požiaru, rovnako aj výška spôsobenej škody, je v súčasnej dobe v štádiu zisťovania. 

0 Shares

Najnovšie správy

Pieskoviská v Piešťanoch sa pomaly pripravujú na nájazdy malých návštevníkov. Zašpinenému a vyfúkanému piesku po zime odzvonilo a bol nahradený…
  • 01.03.2024, 00:01
  • Piešťany / Spravodajstvo
Dnes je sobota 2. marca. Tento deň je Svetovým dňom modlitieb žien. Meniny má Anežka.
  • 02.03.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
pondelok, 4. marca 2024
Meniny má Kazimír, zajtra Fridrich