Pokračovanie filmu Magic Mike aj v Dome umenia

V Dome umenia Piešťany bude vo štvrtok 9. februára o 18.00 h poriadne horúco. Na plátne tohto najväčšieho jednosálového kina na Slovensku sa bude vynímať lámač ženských sŕdc Channing Tatum, ktorý sa blysne v treťom pokračovaní populárneho filmu Magic Mike.

© Continental film

„Magický“ Mike Lane (Channing Tatum) sa po dlhšej prestávke opäť dostáva na scénu, a to v tretej časti trilógie Magic Mike. Tá tentoraz nesie podtitul Posledný tanec. Potom, čo Mikeovi nevyšiel obchod a bral malé kšefty ako barman, tento bývalý striptér mieri do Londýna spolu s prominentnou spoločníčkou (Salma Hayek Pinault), ktorá ho zlákala ponukou, aká sa neodmieta.

Trailer sľubuje pohladenie ženských i mužských očí, ale aj prepracované tanečné choreografie a zábery zo známych miest metropoly Veľkej Británie. Tešiť sa môžete na poriadnu dávku mužsko-ženskej dynamiky, erotiky a vzťahov. Réžie sa opäť ujal Steven Soderbergh, film trvá 112 minút a pozrieť si ho môžete so slovenskými titulkami. Je vhodný od 15 rokov. Lístky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia, ktorá je otvorená každý pracovný deň od 14.00 do 17.00 h a hodinu pred predstavením.

0 Shares

Najnovšie správy

Dnes je štvrtok 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je piatok 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2024, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
piatok, 21. júna 2024
Meniny má Alojz, zajtra Paulína