Podvodníci chcú vymieňať vodomery za poplatok

  • Piešťany / Spravodajstvo
  • 3. februára 2023, 00:01

Bytový podnik Piešťany oznámil vlastníkom a nájomníkom bytov, že ako správca opätovne dostal podnet o neznámej osobe, ktorá navštevuje obyvateľov s oznámením o kontrole šácht, výmene ventilov a vodomerov. Za tieto práce podvodník vopred požaduje finančnú hotovosť.

(Autor: Supa)

Bytový podnik o prípadných kontrolách a výmenách ventilov a vodomerov informuje vlastníkov v dostatočnom predstihu a v žiadnom prípade nepožaduje úhradu finančnej hotovosti vopred. Ak vás takáto osoba navštívi a žiada peniaze, neplaťte a túto skutočnosť oznámte na e-mail info@bppy.sk, prípadne telefonicky na 033/772 25 71. Kontaktovať môžete priamo aj políciu a skutok nahlásiť. 

zdroj: piestany.sk

0 Shares

Najnovšie správy

Dvojitá neprehľadná zákruta, mokrá cesta po daždi a smola k tomu - asi tak by sa dali zhrnúť okolnosti, ktoré…
  • 19.06.2026, 00:01
  • Krimi / Spravodajstvo
Dnes je nedeľa 21. júna. Tento deň je Dňom kvetov, Svetovým dňom hudby a Medzinárodným dňom skejtovania. Meniny má Alojz.
  • 21.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
Dnes je sobota 20. júna. Tento deň je Svetovým dňom utečencov. V Dubovanoch sa v roku 1937 narodil výtvarník a…
  • 20.06.2026, 00:01
  • Dobré ráno, Piešťany!
nedeľa, 21. júna 2026
Meniny má Alojz, zajtra Paulína